KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14324491
nr 1432 4491
Ryszard Skupin
(1930-2005), Polen
Oljemålning, Fiskebåtar på strand. Signerad. Olja på duk, 38x70, yttermått inklusive ram: 52x85 cm
Ryszard Skupin, poslk bildkonstnär född 1930, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:14:22
22/11 18:27:23